1 پست
صفحه 1 از 1

اساسنامه و قوانین باشگاه کتابخوانی

توسط ستاره بنیادی در 28 بهمن 1392, 20:16


مدیران "كتابناک " به منظور برقراری نظم و هدایت هرچه بهتر تاپیکها و کاربران، مقررات و قوانین کلی زیر را برای اعضاء تعریف کرده اند. لذا این قوانین برای تمام کاربران لازم‌الاجرا می‌باشد:

-اولین قانون، احترام به انسانیت و مهمترین ماحصل آن یعنی "اندیشه" است، ما به انسانیت و اندیشه و اندیشه وری احترام می گذاریم.

-انتشار کلیه مطالبی که مغایر با قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است.

-ما به حق مالکیت معنوی و فکری احترام می گذاریم. انتشار کتاب هایی که اجازه انتشار آن را نداریم چه در تاپیک ها، چه به صورت پیام خصوصی و غیره از طریق باشگاه کتابناک ممنوع است و اکانت متخطیان حذف خواهد شد.

- توهین و تمسخر دیگران ممنوع است.

- استفاده از تصاویر یا کلمات رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر(شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در پست‌ها، تاپیکها، پیام خصوصی،پروفایل کاربران دیگر، و . . . تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

- هر کاربر تنها مجاز به انتخاب یک نام کاربری می باشد. در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند نام کاربری، همه اکانت‌ها محدود یا حذف خواهند شد.

- هر مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده نویسنده آن است و بیانگر نظرات مسئولان سایت و یا تفکر حاکم بر این انجمن نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نویسنده آنهاست.

- احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی است. لذا در هنگام درج مطالب یا پاسخگوئی به سوالات از بکارگیری الفاظ و جملاتی که باعث ناراحتی یا دلسردی کاربر یا کاربران شود خودداری فرمایید.


- انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در باشگاه (فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه، متعدد یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست.

- طرح منازعات و مشکلات شخصی و همچنین اتهام به افراد حقیقی و حقوقی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

- استفاده از نام و آدرس شرکتهای تجاری، سایتها و وبلاگها و همچنین استفاده از کلمات، عبارات یا تصاویر تبلیغاتی و تجاری در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...)، در نوشته ها و تاپیک ها، همچنین از طریق ارسال پیام خصوصی برای کاربران مجاز نیست. تبلیغ و بحث در مورد شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای از هر نوع و شکل آن ممنوع است.

- خط مشي كلي "باشگاه کتابخوانی کتابناک" بنا بر همدلي و صميميت بين اعضا و اشاعه فرهنگ کتابخوانی و مطالعه است . تلاش براي تحقق اين هدف وظيفه تك تك اعضاي "باشگاه کتابخوانی "است .

1 پست
صفحه 1 از 1
انتقال به
cron