1 پست
صفحه 1 از 1

رهن و اجاره آپارتمان مسکونی در منطقه 22 (دریاچه چیتگر)

توسط tablooaraz در 16 مهر 1396, 11:16


منطقه 22 شهرداری تهران بدون تردید یک از بزرگترین و وسیعترین توسعه شهری متصل به تهران می باشد. این منطقه با مساحت 10000 هكتار، با هدف رفع كمبودهای خدماتی حوزه غرب تهران و نیز جابجایی بخشی از جمعیت ساكن در بافت های فرسوده تهران مركزی و نیز اسكان بخشی از جمعیت شهر تهران ایجاد شد. رشد روز افزون این منطقه و وجود امکانات رفاهی و همینطور کیفیت ساخت ساختمان ها باعث رونق خرید و فروش املاک منطقه 22 و همچنین سرمایه گذاری در این منطقه شده است. ما در این سایت آگهی های به روز خرید ملک در منطقه 22 ، فروش ملک در منطقه 22 ، پیش خرید ملک در منطقه 22 ، پیش فروش ملک در منطقه 22 ، رهن آپارتمان در منطقه 22 ، اجاره مسکن در منطقه 22 و سرمایه گذاری را در اختیار شما دوستان قرار می دهیم. در صورت نیاز به مشاوره با ما در تماس باشید.
سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران
به ویژه اطراف دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر
هرگاه نام سرمایه گذاری در منطقه 22 به میان می‌آید، خرید یا پیش خرید آپارتمان یا واحدهای تجاری و اداری در رو به رشدترین منطقه تهران به ذهن خطور می‌کند به‌طوری‌ که نام سرمایه‌گذاری بانام خرید ملک عجین شده است.
منطقه‌ی 22 تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی آب‌وهوای بسیار خوب و طراحی بسیار مدرن شهری و دسترسی فوق‌العاده از طریق بزرگراه‌های اصلی تهران و دارا بودن فضاهای طبیعی چون جنگل و کوه و دریاچه چیتگر و همچنین به‌عنوان قطب گردشگری و تجاری و تفریحی تهران بهترین منطقه برای سرمایه گزاری محسوب می‌گردد.
چرا سرمایه گذاری در منطقه 22
با توجه به حجم عمده‌ی متقاضیان سرمایه‌گذاری در منطقه22 و مراجعه‌ی زیاد این عزیزان جهت کسب اطلاع و دریافت مشاوره از کارشناسان ، ما بر آن شدیم که اطلاعات جامع و کاملی را نسبت به پروژه‌های قابل سرمایه گزاری منطقه 22 به روی وب‌سایت خود قرار دهیم.
سرمایه گزاران عزیز می‌توانند پس از مطالعه‌ی کامل پروژه‌ها جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان املاک منطقه 22 تماس حاصل فرمایند.
در زیر به تعدادی از این پروژه‌ها اشاره مختصری شده که جهت اطلاعات کامل‌تر می‌توانید بر روی پروژه کلیک فرمایید.
منطقه 22 آخرین امید شهر تهران برای ایجاد الگوی مناسب و بهینه زندگی شهری است و در سطح تهران قابلیت دسترسی بی نظیری دارد و از جمله دسترسی های مهم منطقه آزاد راه تهران - کرج ، بزرگراه تهران شمال ، اتوبان های حکیم ، همت ، آزادگان ، شهید خرازی می باشد.
همچنین طرح توسعه منطقه 22 با ابلاغ جامع تهران (مصوب 1370) به شهرداری تهران رسمیت کامل یافته است.
و بر اساس سیاست گذاری شورای نظارت بر گسترش شهر تهران وکلیات طرح جامع (حفظ و ساماندهی) منطقه 22 باید تمامی کمبود های خدماتی در مقیاس های حوزه غرب تهران را در خود جای دهد.

1 پست
صفحه 1 از 1
انتقال به
cron