1 پست
صفحه 1 از 1

انواع استند فروشگاهی

توسط youka در 16 مهر 1396, 17:25


تبلیغات فروشگاهی نقش زیادی در راهنمایی خریدار در هنگام خرید دارد که در چندین سال اخیر با رشد چشمگیر به یکی از مهمترین فعالیتهای تبلیغاتی تبدیل شده است. بنابراین بسیاری از فروشگاهها برای نشان دادن محصول خود به طراحی استند فروشگاهی نیاز دارند تا با جلوه دادن هر چه بهتر محصولات به جذب مشتری بپردازند. از این رو طراحی این استند فروشگاهی باید به صورت کاملا تخصصی انجام گیرد تا تأثیر مثبت خود را بتواند بر روی خریدار داشته باشد. بنابراین استندهای فروشگاهی می‌توانند نمایش، جایگیری و عرضه محصولات را در هر مکانی به صورت مطلوب فراهم ‌آورند. این استندها با توجه به ابعاد و اندازه فضای مورد نظر ساخته می‌شوند و می‌توانند در دکوراسیون فروشگاه مانند مغازه موبایل بازگوکننده تبلیغات برند خاصی باشند.
استندها می‌توانند به صورت مدرن یا کلاسیک طراحی شوند و براساس نوع قرارگیری در فضا به اشکال متفاوتی ساخته شوند که به نوعی تبلیغات محسوب می‌شود.منبع : استند نمایشگاهی
استندهای فروشگاهی با استفاده از طرح و لوگوی شرکت و با استفاده از نکات فنی گرافیکی می‌توانند مشتری را به سوی خود جذب کنند. طراحی استندهای فروشگاهی می‌تواند به صورت رومیزی برای ارائه محصولات کوچک باشد که معمولا در صندوقها یا پیشخوان فروشگاهها برای نشان دادن محصولات کوچکی مانند شوینده، لوازم التحریر و غیره می‌باشند. استندها دارای انواع مختلف از جمله استند تبلیغاتی، استند نمایشگاهی می‌باشند که در محیطهای داخلی و یا فضای باز استفاده می‌شوند. استفاده از استندفروشگاهی باعث دید بازتر برای عموم مردم می‌شود و به جهت زیبایی ظاهری و سبک بودن برخی از آنها قابلیت حمل و نقل را دارا می‌باشند. بنابراین استندها برای معرفی تجارت کسب و کار به ویژه در نقطه خرید (pop) کاربرد دارد. تبلیغات در نقطه خرید که در فروشگاهها و محلهای خرید صورت می‌گیرد روز به روز اهمیت آن بیشتر می‌شود. روشهای مختلفی برای نمایش محصولات در نقطه خرید وجود دارد که یکی از بهترین نمونه‌های آن استفاده از استندهایی با جنس کارتن پلاست است. استفاده از این نوع استندها دارای مزیت هزینه پایین نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی دارد؛ علاوه بر این در معرض نمایش تعداد زیادی از مشتریان قرار می‌گیرد که با طراحی مدلهای فوق‌العاده توسط شرکت‌ها به عنوان گویاترین و مقرون به صرفه ترین ابزارهای تبلیغات فروشگاهی محسوب می‌شوند.

1 پست
صفحه 1 از 1
انتقال به
cron