این انجمن به منظور هماهنگی بین کاربران جهت اسکن، تایپ و ترجمه کتابها و همینطور نگارش کتاب مشترک ایجاد شده است.
5 پست
صفحه 1 از 1

هماهنگی برای اسکن کتاب

توسط Reza در 17 دی 1392, 18:08

این بحث برای هماهنگی بین کاربران برای اسکن کتابها میباشد

Hamid این پست را دوست دارد.

Re: هماهنگی برای اسکن کتاب

توسط گیلدخت در 1 بهمن 1392, 18:03

ضمن تبریک به مدیریت محترم سایت جهت افتتاح کافه کتابناک و افتتاح صفحه ای برای تبادل و تجربه اعضا در عدم موازی کاری اسکن کتاب ها ، به اطلاع دوستان گرامی می رسانم ، این جانب کتاب کلیله و دمنه مجتبی مینوی را به زودی در سایت آپ می کنم.
از دیگر دوستان اپلود کننده تقاضامندم کتاب هایی رو که در حال حاضر در برنامه اسکن شون دارن در این صفحه اطلاع رسانی کنن.
سپاس

توسط sagaro در 1 بهمن 1392, 22:45

تبریک به کتابناکیان و تشکر از مدیران سایت :mrgreen:

توسط khar tu khar در 2 بهمن 1392, 13:40

با سلام
جلد 5 از زندگانی شاه عباس را اسکن کرده ام اما متاسفانه جلد 4 را ندارم تا اسکن کنم .
جلد دوم 10 نفر قزلباش را در دست اسکن دارم
جلدهای 3 و 5 از 3 تقنگدار با ترجمه قاجار را اسکن کرده ام اما چون ناقص است بارگذاری نکردم .
چند جلد از کتب آلبر ماله در دست اسکن دارم که آنههایی را که کامل باشند روی سایت بارگذاری میکنم .
تاریخ فلسفه سیاسی از مرحوم پازارگاد اسکن شده باید اماده سازی کنم تا بارگذاری نمایم .
تاریخ 10 هزار ساله ایران را جلد 1 و 4 اسکن کرده ام و اماده بارگذاری هستند .
تاریخ ایران نوشته سرپرسی سایکس را اسکن کرده ام اما تایپ شده ان در سایت موجود است از بارگذاریش منصرف شدم .
و کتابهای دیگر که فعلا حوصله نوشتنش را ندارم .

ashoozartosht این پست را دوست دارد.

توسط sagaro در 3 بهمن 1392, 20:31

تا وقتی فروم نبود خیلی ها گله می کردند که باید جایی باشه برای هماهنگی !!!!!! بماند....
ممنون از گیلدخت و بزرگ در بزرگ گرامی .

Hamid این پست را دوست دارد.

5 پست
صفحه 1 از 1
انتقال به