4 پست
صفحه 1 از 1

معرفی نرم افزار های مفید

توسط kami45 در 14 بهمن 1392, 23:10

سلام دوستان
به علت اینکه پل ارتباطی بین ما اینترنت و صد البته سیستم خودمون هست و هممون به شدت با کامپیوترمون سروکله میزنیم ، برای استفاده ی بهتر و راحت تر از کامپیوتر به نرم افزار های مفید نیاز داریم ما توی این تاپیک بهترین نرم افزارهایی رو که شخصا استفاده کردیم و ازش راضی هستیم رو قرار میدیم تا بقیه ی کتابناکی ها هم ازش استفاده کنن و لذت ببرن.

2 کاربر این پست را دوست دارند.

Re: معرفی نرم افزار های مفید

توسط Black jan در 19 خرداد 1394, 19:56

درود من نرم افزارهای زیادیو برای کارای مختلف میشناسم تا حد نیازم هم بلدم از این نرم افزار ها استفاده کنم مثلا نرم افزار های کاربردی برای یه سیستم تازه(سیستمی که ویندوزش تازه عوض شده) نرم افزارهایی مثل:YAC(یه نرم افزار چند منظوره ی عالی)CCleaner(البته اگه کار با Registry در ویندوزو بلد باشین نیازی بهش نیست اگر کار با registry رو یاد ندارین به هیچ عنوان دستکاریش نکنین) K-Lite (میتونین به جاش از Km player استفاده کنین ولی K-Lite سرعتش بیشتره اما به جاش تو اجرای بعضی زیرنویس ها مشکل داره)google chrom(البته من خودم از TOR هم استفاده کردمو از لحاظ امنیتی خوب بوده ولی از لحاظ سرعت تو کشور ما Chrom فعلا بهترین اتتخابه البته نه فقط به لحاظ سرعت. کروم یه خاصیت هایی داره که باهاش میشه خیلی راحت با سرعت بالا و بدون فیلتر شکن از سایت های فیلتر رد شد اصلا حرف Explorer ویندوزو نزنین Fire Fox هم چه از نظر امنیتی و چه از نظر سرعت داغونه) Office ( یه نرم افزار برای اجرای Word وPowrpointو... البته باید کنارش نرم افزار Adobe Reader هم داشته باشین) خب... اینا یه سری نرم افزار برای افراد مبتدیه یعنی من فرض کردم شما بازیباز نیستی هکر نیستی بازیساز نیستی گرافیست نیستی برنامه نویس نیستی و..... فقط می خوای کامپیوتر و روشن کنی یه فیلم ببینی و یه کم تایپ کنی کامپیوترتو اسکن کنی ( مطمئنم که می دونید بیشتر ویروسای VBS و CMD توسط هیچ انتی ویروسی پیدا نمیشه ولی اگه همچین ویروسی پیدا کردین بهم بگین شاید بتونم کمکتون کنم(خوراکمه)) یه چند تا فایل پاک کنی و خاموش اینم بگم که این نرم افزار ها بهترین نیستن و شاید یکی بهتر از اینا پیدا کنه(تکنولوژی در حال پیشرفت) ولی من خودم فعلا از این نرم افزار ها استفاده می کنم اگه کسی بهتر میشناسه ممنون میشم بهم بگه

توسط Black jan در 20 خرداد 1394, 13:10

راستی یه نرم افزار defraggler هم برای سیستمتون نیاز دارین(برای افزایش سرعت سیستم و استفاده ی بهینه از درایو ها..... دفعه بعد اگه کسی در خواستی نداشت درباره نرم افزار های مورد نیاز برای بازی حرف می زنم(مثل Cortexو...) :arrow:

توسط fns4565 در 23 شهریور 1395, 12:54

تصویر
وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور طبق ابلاغ مورخ 1393/12/20 دستگاه‌های اجرایی را موظف به پیاده‌سازی نظام حسابداری بخش عمومی یا همان حسابداری تعهدی از ابتدای سال 1394، کرده است. قطعا هدف از انجام این کار ارتقاء کیفیت نظارت مالی بر دستگاه‌های دولتی است.
شرکت سیستم های طلایی شرق با درک دغدغه‌ های دستگاه‌ های مختلف دولتی نسبت به اجرایی شدن حسابداری تعهدی در دستگاههای دولتی، و با بیش از یک دهه تجرب موفق در زمینه تولید نرم افزارهای گوناگون و عرضه آن به بیش از 25 ارگان دولتی با رزومه ای فوق العاده و غیرقابل انکار، نرم افزار حسابداری تعهدی خویش را با امکانات ذیل در اختیار کارفرمایان محترم قرار خواهد داد.
شرکت سیستم های طلایی شرق دارای رتبه 4 در تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری در طرح تشخیص صلاحیت و طبقه بندی شرکت های داده ورزی توسط شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد.
جداول پایه و اطلاعات سیستم در این نرم افزار به صورت زیر می باشد :
جداول پایه
  • امکان تعریف واحدهای مالی
  • امکان تعریف انواع سند
  • امکان تعریف موضوعات سند
  • امکان تعریف حسابهای اصلی
  • امکان تعریف عناوین جداول اجزاء کد حسابداری
  • امکان ثبت اطلاعات جداول اجزاء کد حسابداری
  • امکان تعریف ساختار کد حسابداری
  • امکان تعریف نامه های ضمیمه سند
  • امکان تعریف پیش فرض اطلاعات طرح
  • امکان تعریف دسته چکهای بانکی
  • امکان تعریف ثوابت سیستم
اطلاعات سیستم
  • امکان ثبت اطلاعات و عملیات سند
  • امکان ضمائم اسناد حسابداری
  • امکان تعریف در وجه چک
  • امکان صدور چک
  • امکان مرور حسابها
  • امکان جستجوی اطلاعات در اسناد
  • امکان نمایش لیست خطاها در کد حسابداری
  • امکان ثبت قطعی اسناد
  • امکان بازکردن اسناد قطعی شده
  • امکان تکرار سند
  • امکان صدور سند معکوس
  • امکان ادغام سند – سفارش مشتری
  • امکان تغییر کد حسابداری – سفارش مشتری
  • امکان تغییر شماره و تاریخ سند – سفارش مشتری
  • امکان تغییر موقت سال و واحد
بی شک نرم افزار سناما که با این امکانات در اختبار کارفرمایان محترم قرار گرفته است، هچون سایر نرم افزارهای شرکت سیستم های طلایی شرق، در ایران بی بدیل بوده و برای ساخت آن سعی شده است تمامی نیازهای مشتریان در زمینه حسابداری تعهدی در دستگاههای دولتی در نظر گرفته شود .

4 پست
صفحه 1 از 1
انتقال به