1 پست
صفحه 1 از 1

کارهای که من برای توسعه کسب و کار خودم کردم -شما چیکار کردید

توسط aslanzade در 26 اسفند 1396, 12:15

من در ادامه راه هایی که برای کسب و کار خودم انجام دادم را برایتون مینویسم و قصدم اینه شما هم کارها و راه هایی که برای کسب وکار خودتون رفتید را برای بقیه بگذارید تا شاید در کنار هم و از راه های هم برای افزایش فروش استفاده کنیم.
البته این پیشنهادات تا حدودی به خود مدل کسب و کارتون هم بگرمیگرده ولی عموما خیلی از این راه های برای هممون یکسانه.
من یک سایت خرید و فروش تابلو نقاشی دارم.
خودم نقاش هستم ومهندس نرم افزار . رشته تحصیلیم خیلی برای توسعه کسب و کارم کمکم کرد.
از اولین قدم هایی که به نظرم خوب بود برای اینکه تابلوهای خودم و دوستانم را بفرشو برسونم و بتونم کاری کنم یک کمی شناخته بشم. گذاشتن نقاشی هام در شبکه های اجتماعی بود.که البته رقبا هم زیاد بودن و من باید تعداد کارام همینطور بیشتر میشد تا بتونم با بقیه متفاوت تر باشم.
پس دنبال یک نام مناسب برای کارم گشتم اسمی که به یاد بمونه و تکراری نباشه. البته با این حال که شروع کردم کارم رو ولی بازم دلم میخواد اگر اسم بهتری پیدا کردم جایگزین کنم که در این مورد هم خوشحال میشم اگز پیشنهادی دارید بفرمایید.
در ادامه بخاطر رشته تحصیلیم و با توجه به بالا رفتن قدرت اینترنت در زندگی روزمره مردم. بهترین راه رو در ساخت یک سایت دیدم سایتم رو زدم و شروع کردم به گذاشتن نقاشیم و هر روز کامل تر و کامل ترش کردم. در مورد نقاشی وهنر میخوندم و توش مقالات را هم میگذاشتم از یکی از دوستانم که سئو کار هست کمک گرفتم داریم روش کار میکنیم. این کارهای کمی زمان بر هست و برنامه ریزی میخواد اما از همون ابتدا با راه های رایگان کمی پول برای همین هزینه ها جمع آوری کردم .
مثلا از سایت های آگهی رایگان هر ماه لااقل حدود یکی دوتافروش داشتم هر سایت آگهی رایگانی که میدیدم میزاشتن نقاشی هام رو .و در کنارش به دوستام هم میگفتم نقاشی هام رو توی کانال و اکانت های اینستا و شبکه های اجتماعیشون بزارن . در این راه یکی از دوستانم که تعداد بالایی فالور داشت و سایت آگهی رایگانیک اشاره واقعا خیلی بهم کمک کردن تا خرج کارهای دیگه برای توسعه کسب وکارم را در بیارم.
الان روند کارهام مشخصه درسته خیلی تغییرات را کند میبینم ولی میدونم که سایت با سئو و تعداد فالورها با زحمت و تلاش مداوم حتماجواب میده و تا به سن 30 سالگی برسم. میتونم روی برندسازی قوی تر و با هزینه های بیشتر فعالیت کنم.

خوشحال میشم نظرات شمارو هم بدونم . برای کسب و کار خودتون چیکار کردید.

1 پست
صفحه 1 از 1
انتقال به