2 پست
صفحه 1 از 1

گروه تحقیقاتی متلب آنالیز

توسط mmostafaaahmadi در 30 اردیبهشت 1397, 22:47


تحقیق و پژوهش یکی از برنامه های تعیین شده در سرفصل های دروس دانشگاهی به خصوص مقطع تحصیلات تکمیلی می باشد. پیاده سازی یک تحقیق و پژوهش مناسب نیازمند آن است که مسیر تحقیق به درستی شناسایی شود و ابزارهای نرم افزاری به درستی و دقیق مورد استفاده قرار گیرد.
گروه تحقیقاتی متلب آنالیزپس از سه سال بررسی و تحقیق در حوزه مطالعات دانشگاهی، تلاش دارد تا زمینه های آموزش ریاضیات در محیط نرم افزار MATLAB را تسهیل کند. این گروه تحقیقاتی سعی شده است تا فایل های آموزشی و پروژه های آماده در خصوص نرم افزار MATLAB با کمترین قیمت ممکن و نیز در بسیاری از موارد به صورت رایگان در اختیار عموم دانشجویان قرار گیرد.

تلاش این گروه همواره بر ارائه ابزارهای کاربردی برای دانشجویان بوده است. از انجایی که مقالات ترجمه شده و شبیه سازی شده یکی از نیازهای اصلی دانشجویان بوده است این گروه جدیدترین مقالات ISI همراه با ترجمهو همچنین مقالات شبیه سازی شده با متلبرا گرااوری و در اختیار دانشجویان قرار داده است.

در خصوص نرم افزارهای کلیدی همچون متلب، گمز، لینگو، SPSS، MINITAB، سوپر دسیژن، اکسل و .... نمونه فایل های پیاده سازی شده به همراه توضیحات و گزارش کامل ارائه شده است که میتوان از آنها در انجام تحقیقات جدید بهره برد. مجموعه فایل های آموزشی نرم افزاریاز جمله مجموعه کدهای آماده متلب با دانلود رایگان در اختیار دانشجویان و محققین قرار گرفته است

استفاده از این ابزارها و مطالب آموزشی شما را در تحقق بخشیدن به رشد و پیشرفت علمی یاری خواهد رساند.


2 پست
صفحه 1 از 1
انتقال به
cron